Willa "Cyprys"

Oferta


Nasza willa położona jest w centrum Szklarskiej Poręby. Blisko stąd do banku, poczty, stacji kolejowej. W pobliżu znajduje się także duża ilość restauracji i sklepów. Oferujemy tanie noclegi i przyjemne spędzanie czasu w górskim klimacie Karkonoszy. Oprócz wycieczek na główny grzbiet Karkonoszy można wybrać się także na przyjemne i mniej męczące spacery do Rezerwatu Krokusów w Górzyńcu, na Rozdroże Izerskie lub do Wodospadu Szklarki. Szklarska Poręba to także znane centrum sportów zimowych, w pobliżu znajduje się wiele wyciągów i tras narciarskich. Przez cały rok Szklarska Poręba jest wspaniałą bazą wypadową wycieczek w Góry Izerskie i Karkonosze. Z okien naszej willi rozciąga się wspaniały widok na panoramę Karkonoszy.
Nasi goście dysponują możliwością korzystania z wydzielonego ogrodzonego miejsca parkingowego (parking niestrzeżony). Oferujemy noclegi w pokojach 2- 3- i 4- osobowych z łazienkami. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się radiobudzik i telewizor. Do dyspozycji naszych gości znajduje się także kuchnia, w której w dowolnej chwili można przyrządzić sobie herbatę, kawę a nawet kolację lub śniadanie.
Oferujemy nieskrępowaną, domową atmosferę, u nas jesteście Gośćmi, nie klientami. Oferta noclegów w Szklarskiej Porębie nie jest naszą jedyną działalnością. Do dyspozycji gości jest także gabinet odnowy biologicznej. Dla pełnego relaksu i regeneracji sił proponujemy masaże: relaksacyjny, leczniczy, izometryczny, segmentarny, dla sportowców, klasyczny. Oferujemy także zabiegi akupunktury i moksy. Z naszych zabiegów mogą korzystać również inni mieszkańcy i wczasowicze ze Szklarskiej Poręby.

/td>
Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Willa Cyprys